Solární světlo pouliční s čidlem pohybu a dálkovým ovládáním

Neohodnoceno
Značka: HJ

Tuto solární lampu můžete nainstalovat například na dveřích, dvorku, chodníku, příjezdové cestě, prostě kamkoliv, kam dopadá sluneční světlo. Jednoduchá instalace bez kabelů. Produkt je vodotěsný, tudíž není potřeba se obávat deště.

 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: HJ037
399 Kč / ks
Solární světlo pouliční s čidlem pohybu a dálkovým ovládáním
Neohodnoceno
Značka: HJ

OVLADAČ + 4 PROVOZNÍ REŽIMY - pohodlné ovládání lampy pomocí dálkového ovladače. Má tlačítka Vypnout a Zapnout a 3 režimy přepínání. ON- ON - OFF - OFF REŽIM 1 : Při detekci pohybu svítí lampa po dobu 30 sekund na 30 % maximálního výkonu. REŽIM 2 : Při detekci pohybu se lampa rozsvítí na 50 % maximálního výkonu po dobu 30 sekund. REŽIM 3: Po detekci pohybu se svítidlo rozsvítí na 100 % maximálního výkonu po dobu 30 sekund. SOS - tlačítko SOS vypne snímač pohybu a soumrakový snímač , lampa svítí trvale, dokud se baterie nevybije na cca 50-70 % energie.

 VODĚODOLNOST + SLUNEČNÍ PANEL - lampa je vodotěsná, takže nepříznivé povětrnostní podmínky nemají vliv na její funkčnost. Má stupeň vodotěsnosti IP65. Solární panel a dobíjecí baterie zajišťují napájení pro bezúdržbové použití. Nevyžaduje další zdroj energie a je ekonomický a cenově výhodný.

 PIR SENZOR POHYBU A TEMNOTY - Svítidlo je vybaveno senzorem pohybu, který rozsvítí světlo, když je v provozním rozsahu detektoru zjištěna aktivita. Soumrakový senzor naopak reaguje na změny osvětlení a v případě nedostatku světla aktivuje svítidlo.

 JEDNODUCHÁ INSTALACE - lampu můžeme snadno a rychle nainstalovat pomocí kolíků, které jsou součástí sady, podle individuálních potřeb týkajících se místa a podkladu (např. zeď, plot, trám). 

SPECIFIKACE:

Černá barva
barva světla: studená bílá
Materiál: ABS + plast
Lampa vyrobená ze 6 segmentů s 20 LED v každém
Množství LED: 1 COB,117LED
voděodolné: IP65
dosah detektoru pohybu: 5m
baterie: 2 × 1200 mAh
pracovní doba: jaro léto: 6–8 hodin; zima: 8–10 hodin
napětí: 5V
výkon: 36W
spotřeba energie: 1 Kwh
vyzařovací úhel: 120°
nastavení sklonu: vertikální: 180 °, horizontální 170 °
rozměry (šířka / výška): 23,5 × 11,5 × 4 cm
celková výška: 37 cm
hmotnost: 0,346 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární LED osvětlení
Hmotnost: 0.253 kg
Materiál/material: ABS + plast
Množství LED/LED Quantity: 1COB
Rozměr/size: 23,5 × 11,5 × 4 cm
Hmotnost/weight: 0.346kg