Multifunkční přenosná skládací LED stolní lampa na čtení či baterka a power bank s USB připojením, stojanem a nastavitelnou hlavičkou

2 hodnocení
Značka: HJ

Multifunkční LED svítidlo, lze používat jako stolní lampa, baterka, stojánek na mobil a nouzový power banka pro mobil, má tři barevní provedení: zelená, bilá a růžová, USB napájení. 

Varianta:
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 612/RUZ
299 Kč / ks
Multifunkční přenosná skládací LED stolní lampa na čtení či baterka a power bank s USB připojením, stojanem a nastavitelnou hlavičkou
2 hodnocení
Značka: HJ
4,5 2 hodnocení

【3 stupně jasu světla】 Tato čtecí lampa má 3 úrovně jasu k přepínání podle vlastní potřeby: vysoký, střední a slabý jas, je pohodlné a praktické. Světlo je měkké a přirozené, je příjemné pro čtení, z toho Vás nebudou bolet oči, naopak tlak v očích se vám zmírňuje.

612 (5)
【Nabíjení a powerbanka】 Vestavěná 1200mA baterie, světlo vydrží nepřetržitě 3-5h bez vypnutí po úplném nabití po dobu 1-2h. Stolní lampa je vybavena USB výstupem a lze ji také použít jako dočasnou power banku pro nouzovou situaci.

612 (1)
【Nastavitelná hlavička světla 205°】 Hlavíčka světla je flexibilní a lze ji nastavit o 205 stupňů. Světlo můžete otočit dozadu ke stěně, abyste se vyhnuli přímému světelnému paprsku, pokud potřebujete tmavší světlo.

612 (4)
【Držák na telefon】 Základ lampy lze použít jako stojan na mobilní telefon, abyste si uvolnili ruce. Je to nejen přenosná baterka, ale také kreativní stolní lampa, kterou lze libovolně nastavit podle vašich potřeb.

612 (3)

Doplňkové parametry

Kategorie: LED Stolní lampa
Materiál: ABS + PC
Spotřeba energie: 5W
ovládací zařízení: 3
model baterie: 18650
vstupní napětí a proud: 5V/1A
výstupní napětí a proud: 5V/1A